Oferta prywatyzacyjna MSP dla funduszy private equity


Wiceminister skarbu Adam Leszkiewicz przedstawił we wtorek przedstawicielom funduszy private equity (fundusze inwestujące pieniądze zgromadzone od prywatnych inwestorów) ofertę prywatyzacyjną spółek m.in. z sektorów: maszynowego, metalurgicznego oraz finansowego.

Z końcem roku z Microsoftu odchodzi Chris Liddell, szef finansowy koncernu. Zapowiada, że czeka nań poważniejsze stanowisko w innej spółce W dniu 23 lipca 2009 r. dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie wydał interpretację indywidualną, w której wskazał wymogi konstytuujące możliwość odliczenia podatku od towarów i usług (dalej: "podatek VAT") od podatku naliczonego (nr IPPP3/443-389/09-2/KG, dalej: "interpretacja") Chiny chcą zakazać eksportu terbu, dysprozu, itru, tulu i lutetu, a także ograniczyć eksport innych rzadkich metali niezbędnych do produkcji najnowocześniejszej elektroniki. - Potrzebujemy metali, do energooszczędnych świetlówek - mówią ChińczycyZespół Koła Naukowego Energetyków z Politechniki Warszawskiej został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu dla studentów uczelni europejskich pod hasłem „Ekologiczny kampus”. Do 2020 r. Rosja może zmniejszyć o 25 proc. emisję CO2, jeśli zrobią to także inne państwa - powiedział szef KE José Manuel Barroso po szczycie UE - Rosja.

Jak w prosty sposób dodać koloru i smaku do swojego menu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem nawet te najprostsze posiłki. Na początek pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak wiele można zmienić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalejPiłkarze Estonii przerwali serię ośmiu niepokonanych meczów reprezentacji Angoli, pokonując ją 1:0 (0:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w portugalskim Vila Real de Santo Antonio. Jedynego gola zdobył w 79. minucie Kaimar Saag.

Ubezpieczeniowi oszuści masowo przerzucają się z polis majątkowych na życiowe. "Puls Biznesu" pisze, że co roku oszukują ubezpieczycieli na 7,5 miliarda. W 2008 roku wykryto 2,6 tysięcy przestępstw tego typu. Według gazety jest ich 200 razy więcej. Nie można inaczej nazwać postępowania kierowcy zatrzymanego przez inspektorów WITD w Katowicach. W punkcie kontrolnym w Wodzisławiu Śląskim na odcinku drogi krajowej nr 78 – zatrzymali ...

Korporacje Socar, China National Petroleum Corporation i Łukoil rozważają zakup akcji Grupy Lotos. . W swoim ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy Odra Wodzisław pokonała w Świerklanach 1. ligowy GKS Katowice 4:0 (2:0). Litewskie media spekulują, że PKN Orlen sprzeda rafinerię Możejki Rosjanom - zauważa "Dziennik Gazeta Prawna".Poleje się krew - mówią rywale po obniżce stawek przez Pocztę Polską. Konkurenci już myślą o kontrataku w małych miejscowościach. Klienci tylko zacierają ręce - pisze Puls Biznesu. Podatnicy tylko sporadycznie składają w urzędach celnych wnioski o zwrot akcyzy, zapłaconej od samochodów osobowych sprowadzonych z zagranicy - wynika z sondy "Gazety Prawnej". Do polskich sklepów wejdą urzędnicy trzech ministerstw i UOKiK. Zbadają, czy cena mięsa lub mleka nie jest za wysoka. Jeżeli tak, napiętnują to w prasie i telewizji. Z pomysłu ministra Marka Sawickiego (PSL) drwi koalicyjna PO

Propozycje zmian w ustawach


Departament Administrowania Obrotem (DAO) MG przedstawił propozycje zmian do ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

O energii jądrowej na I Kongresie Elektryki Polskiej


– Chcemy, aby w przyszłości polskie elektrownie atomowe spełniały wszystkie międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa, a nowoczesne prawo sprzyjało budowie kolejnych instalacji jądrowych – powiedziała wiceminister gospodarki Hanna Trojanowska, która wzięła udział w I Kongresie Elektryki Polskiej.

W Unii Rosja liczy się tylko z największymi


Polska powinna bardziej aktywnie działać w Unii na rzecz bezpieczeństwa energetycznego – stwierdzono podczas wczorajszej ”Debaty gazowej” na Uniwersytecie Jagiellońskim, którą podsumowuje „Rzeczpospolita”.

Grad: MSP nie przewiduje obniżenia wyceny Enei


Naczelny Sąd Administracyjny nie uznał skargi ministra gospodarki i utrzymał w mocy ubiegłoroczny wyrok warszawskiego WSA, uchylający nałożenie 452 mln zł kary na spółkę paliwową J&S. Firma oczekuje zwrotu pieniędzy.

MEW zainteresowana szwedzką elektrownią


Notowana na NewConnect spółka MEW rozmawia z producentem papieru – Arctic Paper w sprawie ewentualnego przejęcie szwedzkiej elektrowni wodnej – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji