Kompresory - Chiny - wygaśnięcie ceł antydumpingowych


23 marca 2010 r. zostało opublikowane zawiadomienie o wygaśnięciu ceł antydumpingowych nałożonych na przywóz do UE kompresorów pochodzących z Chin.

Podatnicy osiągający przychody z wynajmu np. mieszkania będą mieli więcej czasu na wybór zryczałtowanej formy opodatkowania tych przychodów - przewiduje projekt nowelizacji ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. W czwartek pozytywnie zaopiniowała go sejmowa podkomisja do spraw monitorowania systemu podatkowego. 600 tys. najuboższych rodzin może płacić mniejsze o 30 proc. rachunki za prąd, jeśli jego ceny zostaną uwolnione. W zamian firmy dostarczające prąd dostaną ulgę w VAT- ujawnił resort gospodarki Trwający w środę w Grecji strajk generalny spowodował paraliż komunikacji lotniczej, kolejowej i promowej. Nie działa sektor publiczny. Związki zawodowe protestują przeciwko nowemu programowi oszczędnościowemu, który ma uratować kraj przed bankructwem.Blisko 100 tysięcy sztuk papierosów bez akcyzy ujawnili w dniu 10.04. br. funkcjonariusze Grupy Mobilnej w Gdyni. Kontrole drogowe prowadzili wspólnie z policjantami z Malborka. W ... - W gabinecie prezydent Warszawy na komodzie stoi kilkadziesiąt upominków od oficjalnych delegacji. W oczy rzuca się japoński samuraj z mieczem w złocistym kimono - lalka z Japonii. To podarunek sprzed roku, gdy w Warszawie gościła delegacja z bliźniaczego miasta Hamamatsu - pisze "Życie Warszawy". - Przyśpieszenie przyjęcia wspólnej waluty przez odstąpienie od kryteriów wejścia do strefy euro lub poluzowanie ich nie jest rozwiązaniem dla członków Unii Europejskiej ze środkowej i wschodniej Europy - powiedział w poniedziałek unijny komisarz do spraw gospodarczych i walutowych Joaquin Almunia.

\\\"\\\" Oceana w niedzielę w \\\"Tańcu z gwiazdami\\\" miała zatańczyć tango, ale tuż przed występem oświadczyła, że niczego już nie zatańczy. Wokalistka zrezygnowała z programu, bo \\\"musi troszczyć się o swoje dziecko\\\" - jest bowiem w piątym miesiącu ciąży. Wcześniej z udziału z \\\"Tańca z gwiazdami\\\" zrezygnował Artur Barciś. Bliżej zdobycia Kryształowej Kuli jest aktorka Katarzyna Glinka.

Ewa Łazarska. Suwałki Obędzie się jednak bez zwolnień - na miejsce pracowników odchodzących z pracy w koncernie do 2012 r. Peugeot-Citroën nie będzie przyjmować nowych osób.

\\\\\\\"\\\\\\\" Szef IPN odpowiada na rosyjskie oskarżenia wobec Polski. - Forsowanie twierdzeń ewidentnie nieprawdziwych i kłamliwych w imię bieżących interesów politycznych nie służy prawdzie historycznej i dialogowi, nie służy ani Rosji, ani Polsce - krajom i narodom, których relacje historyczne są szczególnie nasycone emocjami. Wobec takich działań IPN nie może przejść obojętnie - pisze w oświadczeniu Janusz Kurtyka. Katastrofa prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem i śmierć parlamentarzystów nie wpłynie na prace nad jedną z najważniejszych ustaw rynku telekomunikacyjnego Wizyta delegacji chińskiej w Szczecinie W dniach 12-19 listopada br. w Polsce gości sześciu przedstawicieli chińskiej grupy kapitałowej CNR, wchodzących w skład wspólnego zespołu roboczego, którego zadaniem ...21 czerwca w Grupie Energa odbędzie się strajk. Podczas rozmów odbywających się w środę w Gdańsku związki zawodowe i zarządy grupy nie osiągnęły porozumienia ws. restrukturyzacji spółki. Nie będzie przerw w dostawach energii. - Co czwarta osoba korzystająca z ulgi na dzieci może w tym roku źle wyliczyć podatek - ostrzega "Dziennik Gazeta Prawna". - W okresie spowolnienia gospodarczego powinniśmy zadbać o przedsiębiorców, aby skutecznie mogli rozwijać swoją działalność zarówno w skali lokalnej jak i międzynarodowej - powiedział wicepremier Waldemar Pawlak, otwierając Kongres Gospodarczy, który odbył się 28 maja br. w Warszawie.

Startuje rządowy plan prywatyzacji?


Ministerstwo Skarbu sprzedaje mniejszościowy pakiet akcji KGHM. W kolejnych miesiącach będzie szukał kupców m.in. na akcje Lotosu, Tauronu i PZU.

Francja: Bluecar z napędem elektrycznym "między wiosną a latem"


Pierwsze dostawy samochodu Bluecar z napędem elektrycznym, produkcji francuskiej spółki Bollore i włoskiej Pininfariny, pojawią się "między przyszłą wiosną a latem" - oznajmił we wtorek prezes Vincent Bollore.

Przygotowania do strajku British Airways


12 tysięcy stewardes i stewardów brytyjskich linii lotniczych ma strajkować przez siedem dni, między 20 marca a końcem miesiąca. Spór związkowców z zarządem dotyczy warunków pracy i planowanych oszczędności. Dyrekcja British Airways zapewnia, że jest dobrze przygotowana protestu

Wsparcie dla sektora BPO


- Polska jest jednym z najważniejszych europejskich centrów usług w sektorze BPO. Dzięki Związkowi, zrzeszającemu firmy Business Process Offshoring (BPO), rząd ma partnera, z którym może szukać przestrzeni dla ich rozwoju w naszym kraju - powiedział wiceminister gospodarki Rafał Baniak podczas konferencji inaugurującej działalność Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) 20 listopada br. w Warszawie.

Takiego przemytu jeszcze nie było! 900 tys. papierosów ukrytych we... flakach! Celnicy zatykali nosy


Celnicy, mimo strasznie nieprzyjemnego zapachu przewożonego asortymentu towarowego, podjęli decyzję o szczegółowej kontroli przewożonego ładunku. Mimo strasznie nieprzyjemnego zapachu, celnicy zabrali się do szczegółowej kontroli ładunku. Dokumenty wskazywały, ...

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji