Zmarł Edward Woodward


Uznany brytyjski aktor, Edward Woodward, umarł w wieku 79 lat.

Zupełnie nie udał się powrót Robbiego Williamsa po ponad trzyletniej przerwie podczas programu "The X Factor". Koncertem "Młodzi dla Festiwalu", w którym wystąpili młodzi muzycy z Przemyśla i Ukrainy, rozpoczął się w czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu (Podkarpackie) IX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej "Jazz bez...". W listopadzie zapraszamy na "Rzecz Małopolska. Etnodizajn festiwal". Celem projektu zainicjowanego przez Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie jest przyjrzenie się związkom istniejącym od przeszło wieku pomiędzy etnografią a dizajnem oraz ich współczesnym relacjom.Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów. Wytwórnia Disneya kompletuje obsadę czwartej części "Piratów z Karaibów". Poszukiwana jest zwłaszcza piękna i szczupła aktorka. Główny warunek brzmi: musi mieć prawdziwy biust. "Balladyna" w reżyserii Dariusza Zawiślaka weszła na ekrany kin stając się jedynym ogólnopolskim elementem obchodów roku Słowackiego. Zdania o filmie są podzielone i sięgają obu skrajności. Ale najważniejsze, że film został dobrze przyjęty przez uczniów, nauczycieli, oraz znawców literatury okresu romantyzmu.

"Saga prastarej puszczy" Bożeny i Jana Walencików została nagrodzona Srebrną Nagrodą Magnolii na gali ogłoszenia nagród dla filmów dokumentalnych 16. Międzynarodowego Festiwalu Programów TV w Szanghaju.

Już 5 i 6 grudnia widzowie będzie można uczestniczyć w wyjątkowym filmowo-muzycznym wydarzeniu. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego z Zamościa pod batutą Rafała Rozmusa zagra w kinie Kijów.Centrum do dwóch filmów niemych. Weterani thrash metalu z San Francisco ujawnili kolejne szczegóły nowej płyty "Exhibit B: The Human Condition".

Nowa płyta grupy Mitch & Mitch zatytułowana "XXII Century Sound Pioneers" trafi na rynek 31 stycznia. Dwójka brytyjskich aktorów dołączy do obsady nowego filmu, którego scenariusz oparto na powieści Grahama Greene'a. Robert Pattinson porównał popularność, która towarzyszy gwiazdom filmowej serii "Zmierzch" do objawów Beatlemanii.W jednym z udzielonych niedawno wywiadów, Róisín Murphy zapowiedziała, że jej nowy materiał będzie ukazywał się w "małych paczkach". Wokalistka dotrzymała słowa, czego dowodem jest nowy singel "Orally Fixated". Koncert rockowy, z reguły, kojarzy mi się ze znanymi osobami , które na scenie wykonują popularne utwory. No więc tym razem było zupełnie inaczej, a to za sprawą zespołu Fucked Up, występującego w poniedziałek (30 listopada) w krakowskim klubie Loch Ness. 120 koncertów, podczas których wykonane zostaną wszystkie dzieła Fryderyka Chopina, odbędzie się podczas festiwalu La Folle Journee - "Chopin Open". Festiwal od 15 lat odbywa się we Francji, w czwartek w stolicy rozpocznie się jego pierwsza polska edycja.

Leona Lewis zagra u Jamesa Camerona?


Leona Lewis nagrała utwór "I See You" na potrzeby obrazu "Avatar" Jamesa Camerona. Reżyserowi do gustu przypadła najwyraźniej nie tylko piosenka.

Sukces "Hamleta" z Judem Law


Jude Law, który gra na Broadwayu Hamleta, nie ma powodu do melancholii, nie ma go też cały zespół, gdyż przedstawienie jest hitem i przynosi zysk - pisze w środę agencja Associated Press.

W czwartek inauguracja festiwalu filmowego w Rzymie


W Rzymie rozpoczyna się w czwartek międzynarodowy festiwal filmowy. To dopiero czwarta edycja imprezy, walczącej o prestiż wśród innych tego typu na świecie.

t.A.T.u. Party 2010 startuje


Z inicjatywy polskiego fanklubu t.A.T.u. i strony TatuMusic.eu w piątek, 22 stycznia w krakowskim klubie Cocon odbędzie się druga edycja t.A.T.u. Party. Julia i Lena specjalnie nagrały wiadomość video dla fanów z Polski, którzy pojawią się na imprezie.

Bollywood. Skąd fenomen?


W środę, 12 maja, w krakowskim klubie Lokator odbędzie się spotkanie promocyjne książki "Bollywood. Pragnienie prawdy i tęsknota za mitem". Rozmowę z autorką tomu - Urszulą Woźniakowską - poprowadzi filmoznawca Adam Uryniak.

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji