Zmarł Edward Woodward


Uznany brytyjski aktor, Edward Woodward, umarł w wieku 79 lat.

Surowe słowa krytyki przeplatające się z entuzjastycznymi pochwałami, cztery "czterdziestki" (tego jeszcze nigdy nie było!), kontuzja i łzy - w niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami", jak zwykle, nie brakowało emocji. Było romantycznie i egzotycznie. Wiele uwagi poświęcono tancerzom, którzy wprowadzają gwiazdy w świat parkietu. Najbardziej zaskakujący był sam finał. Chociaż najmniej głosów uzyskał Piotr Szwedes, to z show pożegnał się Artur Barciś. 5 marca 2010 będzie dniem premiery solowej płyty członka Paktofoniki - Rahima. Mark Johnson niedawno udzielił wywiadu na temat trzeciej części sagi "Opowieści z Narnii" pt. "Podróż Wędrowca do Świtu". Film na ekranach ma pojawić się 10 grudnia 2010 roku.Skład Against Me! właśnie się poszerzył. Na koncertach formację wspomagać będzie Franz Nicolay. W konkursie serwisu Muzzo.pl możecie wygrać udział w trzeciej edycji Browar Rock Festival odbywającej się w Żywcu (14-15 maja). Robbie Williams dołączył do grona gwiazd, które z inicjatywy Simona Cowella nagrają charytatywny singel. Muzycy przygotują własną interpretację "Everybody Hurts" grupy R.E.M.

Steven Tyler, za pośrednictwem swoich prawników, zagroził kolegom z Aerosmith, że podejmie "działania prawne", jeżeli nie przestaną szukać nowego wokalisty.

Dobiega końca najgłośniejszy proces w historii polskiej piłki nożnej. Jeden z głównych oskarżonych - Ryszard Forbrich ps. "Fryzjer" - napisze swoją biografię, która przeniesiona zostanie na duży ekran, zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna". "To było naprawdę szalone. Znalazłam nową pasję" – napisała w serwisie Twitter Jenna Jameson. Najsłynniejsza gwiazda filmów porno podsumowała tymi słowami wizytę w studio nagraniowym, gdzie przygotowuje swój pierwszy singel.

Mimo że w niedzielę, 7 marca, Christoph Waltz odebrał Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską, to jednak ten dzień nie był dla niego do końca udany. Polską edycję programu "American's Next Top Model" poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa. Ministerstwo sprawiedliwości Szwajcarii powiadomiło w czwartek, że nie będzie się odwoływać od decyzji sądu o zwolnieniu za kaucją Romana Polańskiego i że będzie on zwolniony po złożeniu kaucji i wymaganych zabezpieczeń.W lipcu 2010 roku odbędzie się kolejna edycja muzycznego festiwalu w Węgorzewie. Użytkownicy portalu Onet.pl mogą zdecydować, kto wystąpi podczas tej imprezy. W programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Edynburgu znalazły się cztery filmy krótkometrażowe z Polski. "Człowiek z marmuru" Andrzeja Wajdy, "Psy" Władysława Pasikowskiego i "Życie na podsłuchu" Floriana Henckela von Donnersmarcka to niektóre z filmów, jakie będzie można obejrzeć podczas IX edycji Edukacyjnego Przeglądu Filmowego "Kino w PRL - PRL w kinie".

Artyści bojkotują Izrael. "Terroryzm kulturalny"?


Alternatywna legenda Pixies, formacja Gorillaz i inne zespoły odwołały koncerty w Izraelu z powodu izraelskiego ataku na flotyllę z pomocą dla Strefy Gazy. W wyniku ataku zginęło dziewięć osób.

Film o Amwayu: Klątwa trwa


Zrealizowany w 1997 roku film Henryka Dederki "Witajcie w życiu", przedstawiający mechanizmy działania firmy Amway, nie doczeka się swojej premiery podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. "Niestety musimy odwołać projekcje" - poinformował dyrektor imprezy Stefan Laudyn.

Lucy Punch i Cameron Diaz w jednym filmie


Lucy Punch dołączyła do obsady czarnej komedii "Bad Teacher". Tytułową bohaterkę, złą nauczycielkę, zagra Cameron Diaz.

Festiwal Made in Chicago w Poznaniu


Około dwudziestu artystów reprezentujących chicagowską scenę jazzową wystąpi od piątku w Poznaniu podczas IV edycji festiwalu Made in Chicago. Jak powiedział organizator festiwalu Wojciech Juszczak, słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnością chicagowskiego jazzu. Impreza potrwa osiem dni.

I Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Wertep"


Tam, gdzie na co dzień nie ma teatru - czyli w mniejszych podlaskich miejscowościach, w ramach rozpoczynającego się w piątek po południu I Międzynarodowego Festiwalu Teatrów "Wertep" będą pokazywane spektakle w wykonaniu teatrów z Polski i Białorusi.

śledczy, detektywowi Stolica Polski, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, osobisty wywiadowca mazowieckie, własny śledczy Gród nad Wisłą, osobisty śledczy, detektywowi Gród nad Wisłą, sekretariat detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję również najlepsze ceny, nasze sekretariat detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty wywiadowca Syreni gród, własny śledczy Pruszków, śledczy Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa,

prywatny detektyw Warszawa

nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy oddanie wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności także dyskrecji wywiadowca Pruszków, wywiadowca Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, sekretariat prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz uchwycić sens na stronie, od momentu wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy i usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze kancelaria detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji